Q-IST Karuna Work Closed Ford Ranger DC 2023+

Jednoduchá vysoce kvalitní uzavřená kabina určená zejména pro pracovní využití. Integrované střešní ližiny pro instalaci příslušenství. Vyrobeno z vinylesterové pryskyřice pro extrémní odolnost.

Zvolte si variantu:

64 286,00 Kč
cena včetně DPH

Představujeme Vám řadu Q-IST, Karuna, vytvořenou tak, aby proměnila váš pick-up v dokonalé užitkové vozidlo. Vyrobeno z vysoce odolné vinylesterové pryskyřice, zajišťuje bezkonkurenční kvalitu povrchu a odolnost i v těch nejnáročnějších podmínkách. Na rozdíl od konkurentů využívajících pryskyřici Ortho se Karuna vyznačuje trvalou kvalitou.

Model Karuna Closed nabízí ideální řešení pro firemní vozové parky, řemeslníky a outdoorové nadšence, kteří hledají bezpečná řešení s pevnou střechou. Díky velkému a rovnému povrchu je snadno přizpůsobitelný pro firemní branding.

Kromě toho přichází Karuna s vnitřním osvětlením, zadními dveřmi s klikou, vyhříváním zadního okna, střešními ližinami a nosností střechy až 100 kg, což zvyšuje její všestrannost a pohodlí.

Karuna, která je dostupná na většinu značek pick-upů a je k dispozici v rozmanité škále barev, umožňuje konfiguraci s dvojitou i extra kabinou, což zajišťuje řešení šité na míru pro každý požadavek.

Specifikace

Tónované certifikované sklo 

Přední stahovací okno

Vnitřní kobercové plostrování

Snadná instalace pomocí 6 svorek

Vnitřní světlo

Zadní dveře s touchpadem

Vodě a prachu odolnost IP5K6

UV odolnost SAEJ2527

Teplotní odolnost 40°C + 105°C

Zvukový bzučák pro zamknutí/odemknutí

Dálkové centrální zamykání klíčem od vozidla

Vyhřívání zadního okna

Střešní lišty

Lakováno v barvě vozu