Novinky

Je tomu právě rok, co v AUTOCENTRUM Jičín začali používat naše foto studio, které jsme ve spolupráci s AutosOnShow dodali. 🎂
Jsme rádi, že s používáním panuje velká spokojenost, ať už jde o kvalitu snímků, obsluhu, naši podporu nebo úsporu času.

U příležitosti spuštění zcela nové webové prezentace značky hardtopů Q-IST zahajujeme speciální akci na všechny produkty této vlastní značky. Při objednání tří až čtyř kusů nabízíme slevu 5%. Při objednání pěti a více kusů je sleva 10%. Akce platí pro objednávky v období od 8. května do 30. června.

Od začátku nového roku působíme na nové adrese Ke Kopanině 589, 252 67 Tuchoměřice.

S velkou radostí oznamujeme, že nás TOYOTA zařadila mezi vybrané dodavatele příslušenství. Středem naší pozornosti ze široké nabídky vozů značky Toyota je legendární model HILUX, který umíme dovybavit celou řadou užitečných doplňků, jako jsou komerční i lifestylové hardtopy, rolety a kryty korby, výsuvné podlahy a další.

S aplikací AutoCAPTURE od AutosOnShow se za poslední rok nafotilo přibližně 2,5 milionu vozidel. Některá pěkně z ruky, některá na točně ve studiu, ale téměř vždy za tím byla tahle vychytaná mobilní aplikace.
A protože ani lídři v oboru nesmějí usnout na vavřínech, v AOS neustále pracují na inovacích.
Pár takových drobností jsme přidali o prázdninách....

Díky naší spolupráci se skupinou Q-Mobility jsme se rozhodli zařadit portfolio produktů divize Q-Access do naší nabídky. Chceme prodejcům vozidel, ale nejen jim, přinášet vícero řešení pod jednou střechou. Proto jsme rádi, že vám nyní můžeme nabídnout příslušenství pro vozidla typu pick-up a to jak na úplně nové modely, tak i ty starší.


Přihlaste se k odběru novinek