O nás

Historie společnosti H - mobility se začala psát v polovině roku 2018, kdy jsme s našimi italskými partnery v Praze otevřeli pobočku firmy Safo. Po letech strávených v leasingové společnosti jsme se stali dodavateli profesionálních řešení pro fleetové zákazníky, včetně samotných leasingovek. Do našeho portfolia od počátku patřily hlavní produkty firmy Safo a také telematická řešení partnerské společnosti OCTO Telematics.

V průběhu času se na nás obrátilo několik významných zahraničních společností se zájmem o podporu na českém trhu. S vybranými z nich jsme navázali úzkou spolupráci a zahrnuli jejich produkty a služby do našeho portfolia. 

V polovině roku 2023 jsme zahájili novou kapitolu společnosti v České republice jejím přejmenováním na H - mobility s.r.o.

H - mobility nyní zastřešuje portfolio špičkových produktů a služeb, které zejména importérům a dealerům vozidel, leasingovým společnostem, pojišťovnám, fleetovým zákazníkům, ale i koncovým zákazníkům poskytujeme tzv. pod jednou střechou.

Naším cílem je nabízet kvalitní produkty a poskytovat profesionální služby, s maximální péčí.

Náš core tým
Náš core tým

Zakládáme si na osobním přístupu a rychlé komunikaci bez zbytečných prodlev, čehož si naši zákazníci velmi cení.